Kilka słów o nas …

Firma Javo Łódź, działająca od 2013 roku jest obecnie najszybciej rozwijającą się firmą w branży dywaników łazienkowych w Polsce. Możemy śmiało powiedzieć, iż niewielu firmom udało się osiągnąć taki Progres od początku działalności. Czemu to zawdzięczamy?

Odpowiedź jest prosta. Wieloletniemu doświadczeniu Naszych pracowników oraz firm z Nami współpracujących.Firma Javo posiada obecnie największy wybór dywaników łazienkowych w kraju. Jesteśmy producentem jak i bezpośrednim importerem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dywaniki o wielu rodzajach, gatunkach i jakościach. Od podgumowanych poprzez akrylowe aż po dwustronnie tkane bawełniane. Wszystkie te gatunki różnią się technologią produkcji jak i również materiałem, z którego są wykonane.Każdy z tych gatunków występuje w różnych rozmiarach ,wzorach i kolorach, dając Państwu tysiące możliwości do wyboru.Bardzo bogata kolorystyka oraz możliwość dowolnego zestawiania ze sobą wielu elementów sprawiają że każdy może skomponować niepowtarzalny komplet do swojego wnętrza. Zastosowana technologia oraz wysoka jakość naszych produktów pozwalają nam zagwarantować wieloletnie użytkowanie. Zapewnienie higieny oraz łatwość utrzymania w czystości poprzez możliwość prania w pralkach automatycznych sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na zakup Naszych produktów.

Po co nam dywanik w łazience ?

Jedni twierdzą, że dla ozdoby, inni, że po prostu lubią mieć coś pod stopami, jeszcze inni uważają go za zbędny i nie wyobrażają sobie dywanika w łazience. Ci ostatni świadomie lub nie i tak rzucają cokolwiek pod stopy wychodząc z wanny lub spod prysznica. Z praktycznego punktu widzenia dywanik w łazience spełnia bardzo ważną funkcję. Mianowicie pochłania wodę której kropelki spadają na podłogę na przykład podczas mysia rąk, zębów lub po wyjściu spod prysznica.Woda stopniowo odparowuje z dywanika nie pozostawiając na posadzce plam czy zacieków po wyschniętej wodzie.

Dywanik, ręcznik czy cokolwiek innego… Każdy coś na podłogę w łazience rzuca, lub za każdym razem wyciera w łazience podłogę. Jeśli przy tym może to ładnie wyglądać i być przyjemne dla stopy, dywanik to doskonały wybór, tym bardziej że na polskim rynku na wybór nie można narzekać.

Zapraszamy do współpracy

  • sklepy i hurtownie dywanowe
  • hurtownie AGD
  • salony łazienek

Zapewniamy

  • fachowe doradztwo
  • transport
  • serwis (opieka nad stoiskiem, wymiana asortymentu)
  • ekspozycja Naszych wyrobów

Serdecznie zachęcamy do współpracy.